Zawartość

Ryszard Wohlgetan

Ryszard Wohlgetan

„Przez trudy do gwiazd” – oto moje motto

Kwalifikacje

– Instruktora Rekreacji Ruchowej w specjalności Sporty Siłowe z elementami Trenera Personalnego objętego nadzorem Kuratorium Oświaty i Ministra Edukacji Narodowej: Certyfikat 13/25X5/R/PKUE/Sp.sił/2015. Program szkoleń został zatwierdzony przez Ministra Sportu i Turystyki

– W ramach poszerzenia kwalifikacji i umiejętności, odbyte następujące kursy doszkalające:

Szkolenie Stretching-Mobilność-Stabilizacja: Certyfikat 08/03IV6/R/PKUE/STR/2016

Szkolenie Wprowadzenie do dietetyki sportowej: Certyfikat 09/23IV6/R/PKUE/WDS/2016

Szkolenie Trening Funkcjonalny: Certyfikat 08/08X6/R/PKUE/TF/2016

– Instruktor Sportu o specjalności Narciarstwo Alpejskie: Certyfikat 22008/PAS/2017

– Certyfikat KDS/CMAS: 1 Stopień Płetwonurka

Specjalności

– trening siłowy przy wykorzystaniu wolnych ciężarów i maszyn, nastawiony na realizację konkretnych celów treningowych
– trening funkcjonalny z wykorzystaniem ketteli, TRX, piłek, gum oporowych i expanderów oraz oczywiście własnego ciężaru ciała
– stretching i relaksacja po-treningowa

– doradztwo i wsparcie w zakresie dietetyki i żywienia w sporcie

– doradztwo w zakresie suplementacji około-treningowej

– układanie indywidualnych planów treningowych

– cechuje mnie przede wszystkim bardzo indywidualne podejście do klienta, pozwalające na profesjonalne realizowanie jego oczekiwań związanych ze stawianymi sobie celami

Osiągnięcia

Będąc pasjonatem sportu z wieloletnim stażem treningowym, kochając aktywność fizyczną i propagując zdrowy tryb życia, jestem najlepszym motywatorem dla moich klientów. Wspierając i prowadząc indywidualnie wiele osób, zarówno kobiet jak mężczyzn, wykorzystywałem i wykorzystuję własne doświadczenia zebrane na przestrzeni trwającej ponad 25-lat nieustannej przygody z siłownią. Pomagałem i pomagam swoim klientom nie tylko w zakresie treningu siłowego i układaniu planów treningowych, ale również w tworzeniu planów dietetycznych i żywieniowych, a przede wszystkim w kompleksowym zrozumieniu z czym wiąże się proces kształtowania sylwetki, budowania wytrzymałości i szybkości oraz ogólnie rozumianego aktywnego i zdrowego trybu życia. Jako zagorzały miłośnik narciarstwa zjazdowego, a także wielki fan windsurfingu i nurkowania, potrafię umiejętności nabyte i niezbędne przy uprawianiu tych dyscyplin, wykorzystać na co dzień, wspierając klientów na sali treningowej.

Klienci o mnie…

„Ryszard to trener profesjonalista! Cierpliwy, na całego zaangażowany we współpracę z podopiecznym, wymagający, wspierający, a to wszystko przekłada się na skuteczność. Treningi z nim nie mają nic wspólnego z monotonią, a swoją wiedzą i zajawką, zachęcił mnie do regularnej aktywności fizycznej, za co bardzo dziękuję – polecam serdecznie! Agata Wesołowska-Walczak”

„Odkąd pamiętam, prowadzę walkę ze swoim ciałem i ze zbędnymi kilogramami. Oczywiście z różnym skutkiem. Raz jest lepiej, raz gorzej oczywiście -okres, w którym mój trening prowadził Ryszard był jednym z najlepszych, gdyż wtedy dowiedziałam się o mięśniach, o których nie miałam pojęcia – nie mówię, że było łatwo – Ryszard nie należy do osób, które pozwalają udawać, że się ćwiczy, tylko sprawiają, że głowa ma ochotę znaleźć ostatek sił, mimo, że organizm mówi, że już nie da rady. Zatem jeśli macie ochotę padać na macie, odkrywać jak piękne i wyrzeźbione może stać się ciało po ogromnym i długotrwałym wysiłku to warto mieć wtedy obok Ryszarda. Jako trener wszystko to zagwarantuje. Polecam Anna Napierała”

„Dla tych, którzy chcą poznać co to znaczy profesjonalne podejście do treningu. Dla tych, którzy chcą otrzymać zastrzyk pozytywnej energii. Dla tych, którzy potrzebują motywacji do działania, żeby zacząć nad sobą pracować. Dla tych, którzy chcą poznać, co to wysiłek i solidny trening. Dla tych, którzy chcą się przy tym dobrze bawić. Dla tych jest trening z Ryszardem. Pozdrawiam Karol Napierała!!!”

„Dieta dobrze dobrana do intensywności treningów, brak efektów osłabienia przy redukcji. Spadek tkanki tłuszczowej, przy zachowaniu masy mięśniowej, Polecam, Krystian Skrzypalik”