Zawartość

Marcin Widelicki

Marcin Widelicki

Konan

Kwalifikacje

– Legitymacja instruktora fitness – ćwiczenia siłowe, kurs rekreacji ruchowej TKKF Poznań
– Certyfikat E.B.F.F trener personalny

Specjalności

– sporty siłowe
– kulturystyka naturalna
– trójbój siłowy
– strongman
– fitness

Osiągnięcia

– Uczestnictwo w maratonach pływackich na otwartych wodach : Wpław przez Kiekrz, Zawody w pływaniu długodystansowym o błękitną wstęgę Ostrowa Lednickiego, zawody w pływaniu długodystansowym w Skorzęcinie
– Uczestnictwo w mistrzostwach Żerkowa w martwym ciągu, 2012-2013 ( I miejsce)
– Uczestnictwo w zawodach podciągania się na drążku – Żerków 2011 (IV miejsce)

Klienci o mnie…

Jestem entuzjastą sportów siłowych i kulturystyki naturalnej, mój wieloletni staż treningowy przedkłada się na spore doświadczenie w zakresie metodyki treningu, stosowania zróżnicowanej i racjonalnej diety oraz suplementacji. Jeśli chcesz osiągnąć swój cel to ja Ci w tym pomogę!

Trening niesie ze sobą mnóstwo korzyści dla naszego zdrowia, ładna, proporcjonalna sylwetka, mocniejsze mięśnie, doskonałe samopoczucie to tylko niektóre pozytywne aspekty ćwiczeń.

Jestem przekonany, że mój entuzjazm i zamiłowanie do treningów oraz zdrowego stylu życia udzieli się także Tobie drogi klubowiczu! Serdecznie zapraszam do treningów.

Karolina: „Jestem kobietą, która lubiła swoje ciało, teraz je podziwiam i eksponuję. Marcin swoim profesjonalizmem, pasją, uczciwością, nie słodzeniem tylko prawdziwym spostrzeżeniem zmienił nie tylko mnie, ale również moje podejście do ćwiczeń”.

Robert: „100% profesjonalizmu !!”

Hania: „Sam lubi ćwiczyć i namawia do tego innych, widzi zbawienny wpływ siłowni na sylwetkę i zdrowie, profesjonalista. Nie daje się nabrać na najbardziej przekonujące narzekania na złe samopoczucie i każdy trening przeprowadza tak, jak zaplanował. Duże poczucie humoru i doświadczenie sprawiają, że godzina szybko mija. Dzięki Marcinowi chudnę.”