Zawartość

Maszyny obwodowe

MASZYNY OBWODOWE

To przede wszystkim zakątek maszyn dedykowany naszym nowym klubowiczom, którzy będą wykonywać na nich trening obwodowy, ale to nie do końca prawda. Strefa maszyn obwodowych klubu Niku Fitness jest tak bogata, że nawet trenujący na poziomie zaawansowanym znajdzie maszynę, która pozwoli mu dopieścić jego trening.

Możemy pochwalić się faktem posiadania takich sprawdzonych firm jak Nautilus czy Technogym, a także topowej marki Hoist, która wyróżnia się na tle innych wyjątkową ergonomią i bezpieczeństwem pracy.

Co ciekawe u Nas maszyny na sali są ponumerowane, co sprawia, że początki są dużo przyjemniejsze dla trenujących, gdyż zadaną maszynę w treningu obwodowym łatwiej znaleźć.

Maszyny są poustawiane tematycznie i zgrupowane w większe koła co też ułatwia odnalezienie szukanego sprzętu przez bardziej wprawionych trenujących. Trzeba także nadmienić, że nie ma partii której na naszych maszynach nie można by wykonać, a na większość partii mamy swobodę wyboru, gdyż posiadamy więcej niż jedną maszynę na daną grupę mięśniową.