Zawartość

Stepery

Stepery, czyli ergometry wioślarskie pozwalają na wykonywanie ćwiczeń wzmacniających kondycję. Ćwiczenia na steperach wspierają odchudzanie i trening typu cardio. W Niku Fitness posiadamy stepery renomowanych firm takich, jak: Lifefitness i Precor.

Dowiedz się więcej o zajęciach ze steperami w: Strefa Cardio

Stepery – Fitness Siłownia

Dbanie o sylwetkę w dzisiejszych czasach jest bardzo proste. Ogólnodostępne są fitness siłownia, dlatego nie ma żadnych problemów z tym, aby zapisać się na wybrane zajęcia lub poćwiczyć na dostępnych urządzeniach, takich jak m.in. stepery. Obecnie nowoczesny sprzęt fitness daje ogromne możliwości.

Stepery, Niku, Siłownia

Jak korzystać z siłowni i zajęć fitness?

Można popracować nad każdą partią ciała, bez najmniejszych problemów. Dzięki temu nie można mówić, że nie ma się szans na wypracowanie sylwetki marzeń. Potrzebne są jedynie chęci, a osiągnięcie spodziewanych rezultatów jest na wyciągnięcie ręki. Obecnie siłownia Poznań Winogrady dysponuje rozbudowanym sprzętem. Oprócz tego, że dostępne są stepery, można ćwiczyć na bieżni, podnosić ciężary, jak i rozciągać swoje ciało na różnego rodzaju urządzeniach. Dobrze wyposażona siłownia brama daje właśnie takie możliwości. Jakie jeszcze sprzęty powinna posiadać siłownia Jeżyce Poznań, aby została uznana za profesjonalną? Bardzo często kupowana jest brama na siłownie.