Zawartość

ABS

ABS w Niku Fitness Poznań

30-minutowy trening wzmacniający i kształtujący mięśnie brzucha. Trening ABS bazuje głównie na doskonaleniu mięśni brzucha i jego sekret tkwi nie tylko w wyborze odpowiednich ćwiczeń, ale także w ich łączeniu. W treningu ABS sekwencje ćwiczeń stanowią ważny element zajęć i sprawiają, że nasz wysiłek jest bardziej efektywny.

ABS: Na czym polega?

Zajęcia rozpoczynają się krótką rozgrzewką, po której następuje specjalistyczny trening ukierunkowany na wzmacnianie mięśni brzucha. Ćwiczenia każdorazowo kończą się serią zajęć rozciągających. Pierwsza część zajęć ABS bazuje na prostych krokach aerobiku, druga część poświęcona jest specjalistycznemu treningowi ukierunkowanemu na wzmacnianie mięśni brzucha. Podczas zajęć ABS wykorzystuje się dodatkowo sprzęt dla podniesienia intensywności treningu. Duża ilość powtórzeń skutkuje wysmukleniem sylwetki i wzmocnieniem mięśni. Rozciąganie, to ostatnia trzecia faza treningu, kilka prostych ćwiczeń rozciągających.

ABS: efekty

– wzmocnienie i kształtowanie mięśni brzucha,
– rzeźba mięśni skośnych i prostych brzucha,
– spalanie tkanki tłuszczowej.

ABS: Dla kogo?

Zajęcia ABS przeznaczone są dla wszystkich, zarówno dla początkujących, jaki dla osób bardzo zaawansowanych w trenowaniu mięśni brzucha. Jak każdy rodzaj treningu, ABS należy wykonywać regularnie. Rzadkie bywanie na treningach nie przyniesie pożądanych efektów. Na tego typu zajęcia powinno się uczęszczać minimum dwa- trzy razy w tygodniu. Warto również wspomnieć, że ten rodzaj treningu można łączyć z innymi formami, dlatego warto traktować go jako zajęcia dodatkowe, a nie jako docelowy trening.

Jeśli masz dodatkowe pytania, dotyczące zajęć ABS skontaktuj się z Nami pod nr tel. 61 826 85 82.