Zawartość

Barbell

Barbell Poznań

Poznaj Barbell Poznań! Zajęcia organizowane przez Barbell fitness są przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.
Podczas trwania zajęć Barbell Workouts jest wykorzystywany specjalistyczny sprzęt, czyli sztangi. Ciężar dobierany jest w taki sposób, aby z każdymi kolejnymi zajęciami zwiększać intensywność ćwiczeń i podwyższać w tym zakresie umiejętności uczestników.

Barbell Poznań, Niku - Trening z wykorzystaniem sztang

Jak wykonywać ćwiczenia ze sztangą?

Pokonywanie słabości i zwiększanie swoich możliwości to podstawowe zadanie, jakie zapewnia i realizuje Barbell Workout. Wiele osób szuka tego rodzaju ćwiczeń, jako: Barbell Poznań, Barbella, czy Barbell.

BARBELL w Niku Fitness Poznań

Trening z wykorzystaniem sztang. Ćwiczenia umożliwiają dostosowanie treningu do indywidualnych potrzeb danej osoby poprzez regulację obciążenia dla każdej grupy mięśniowej.

Barbell: Na czym polega?

 

Uczestnicy klasy Barbell, w czasie trwania zajęć, wykonują powtórzenia dla każdej poszczególnej części ciała. Istnieje możliwość trenowania ze stosunkowo małym obciążeniem. Barbell angażuje wiele partii mięśni, w tym mięśni pleców, ramion i nóg. Niektóre klasy Barbell posiadają elementy dodatkowe, takie jak step, który stanowi dodatkowe wyzwanie.

Barbell: Efekty

 

– wzmocnienie mięśni
– zwiększenie wytrzymałości organizmu
– spadek tkanki tłuszczowej

Barbell: Dla kogo?

 

Na tego typu zajęcia może przyjść każdy, kto chce spalić tkankę tłuszczową, poprawić swoją wytrzymałość i wzmocnić mięśnie. Odnajdą się tu nawet osoby, które nie mają poczucia rytmu ani perfekcyjnej koordynacji. Ponadto jest to dobra alternatywa dla Panów, chcących uciec od rutyny treningów siłowych.

Jeśli masz dodatkowe pytania, dotyczące zajęć BARBELL, skontaktuj się z Nami pod nr tel. 61 826 85 82.