Zawartość

Olga Lipczyńska

O mnie

Jestem instruktorem fitness, trenerem personalnym i szkoleniowcem ProFi Fitness School z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzę zajęcia grupowe i treningi w najlepszych klubach fitness w Poznaniu. Dodatkowo prowadzę także treningi personalne na miejscu u Klientów. Stale rozwijam swoje umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konwencjach w Polsce i za granicą.
Posiadam licencję bodyART oraz BAX(bodyART extreme). Jestem licencjonowanym instruktorem Les Mills BodyPump. Posiadam licencje TRX, oraz Medical Pregnancy Training.
Sport był zawsze pasją w moim życiu, łącznie z faktem, że stał się moim zawodem. Doskonalenie się w tym co robię wymaga ode mnie prowadzenia zdrowego trybu życia, motywowania siebie i innych do pracy nad swoim ciałem i tym samym umysłem. Chciałabym przekazać tę wiedzę osobom, które marzą o zmianie na lepsze w swoim życiu. Zdrowsze i bardziej wysportowane ciało to także lepsze samopoczucie i równowaga w życiu. Moje treningi pomogą Tobie to osiągnąć. Przygotowuję je w oparciu o najlepsze standardy, zawsze w indywidualnym podejściu, biorąc pod uwagę założone cele. Zapraszam do kontaktu.