Zawartość

Karol Abramek

Karol Abramek – Carlos

Jak mantrę powtarzam od lat – „Pracujmy najbardziej nad tym co najmniej nam wychodzi, a to co nam wychodzi udoskonalajmy”.

Kwalifikacje

– Nauczyciel Tańca – Pomaturalne Studium Tańca Poznań
– Trener Personalny -IFFA
– bodyART school Polska Instructor, bodyART Basic, bodyART Flow, bodyART Pure, deepWORK
– Zarządzanie małymi i średnimi obiektami sportowo-rekreacyjnymi

– Fitness Instruktor

Specjalności

– Zajęcia body and mind, bodyART, deepWORK
– Taniec współczesny

– Formy prozdrowotne
– Trening funkcjonalny
– Fitness Managment

Osiągnięcia

– Teatr Tańca Brama – Włocławek, liczne nagrody na festiwalach w całej Polsce
– Nagroda Prezydenta Miasta Włocławek za osiągnięcia w dziedzinie kultury 2001
– Nagroda Marszałka Województwa kujawsko-pomorskiego za zasługi dla kultury 2001, 2002
– Główny Choreograf Zespołu Pieśni i Tańca Wielkopolska
– Instruktor Polskiej Szkoły BodyART

Klienci o mnie…

Jestem licencjonowanym instruktorem bodyART, trenerem personalnym, nauczycielem tańca, choreografem, instruktorem fitness, managerem, człowiekiem orkiestra. Moją pasją są zajęcia oparte na płynnym i funkcjonalnym ruchu, świadoma praca z ciałem i dobra muzyka. Zapraszam na zajęcia wszystkich którzy lubią dobrą zabawę, mających poczucie humoru i dystans do siebie i do świata. Moje zajęcia to często improwizacja w czystej postaci oparta na wiedzy i doświadczeniu, które zbierałem i nadal skrupulatnie kolekcjonuję. Podstawa treningu to otwarty umysł, gotowość ciała i chęć odkrywania siebie, a przede wszystkim swoich słabości.

Jakub Cierpiński

Karol dzięki Tobie w końcu poczułem że mam mięśnie! Gdyby nie Ty i Twój magiczny trening nie byłbym w stanie podnieść się z łóżka i zrobić sobie herbaty! Mam nadzieje że uratujesz więcej ludzkich istnień, przed tą zgrozą zwaną otyłością! Dziękuję Ci trenerze!

Marta Halska

Tak więc parę słów o Panu Karolu, co zrobię z przyjemnością, gdyż od lat jestem jego wierną fanką, łącznie ze zmianą fitness clubu.

Kiedyś myślałam, że chodzi się na konkretne zajęcia lub dzień czy wybraną godzinę, ale kiedy poznałam zajęcia z Karolem, zrozumiałam, że chodzi się dla instruktora. Dla atmosfery, którą roztacza, muzyki, którą dobiera i wreszcie troski o technikę i efekty ćwiczeń. Nie raz tłumaczyłam koleżankom, że spędzenie połowy soboty w klubie jest warte porannego wstawania, bo dla mnie to zajęcia i “psychoterapia” w jednym. Nikt tak jak Karol nie potrafi przywołać uśmiechu podczas ćwiczeń. Polecam wszystkim, którzy potrzebują dodatkowej motywacji!

Agatha Piechota

Zajęcia prowadzone przez Karola Abramka są doskonałym sposobem nie tylko na relaks fizyczny (mimo oczywiście mocnego zmęczenia, którego oczekujemy), ale i psychiczny. Podczas zajęć Karol bardzo dużą wagę przykłada do precyzyjnego wykonywania ćwiczeń przez uczestników oraz dokładnie tłumaczy technikę pracy. A dodatkowo skutecznie zachęca i motywuje do pracy. Zajęcia są urozmaicone, zawierają różne elementy, praktycznie za każdym razem pojawia się nowy element, dzięki czemu nigdy nie jest nudno. Ponadto zajęcia przebiegają w wesołej i przyjaznej atmosferze.

Anna Świątek

Poczucie humoru i pełen profesjonalizm i jeszcze nieprzewidywalność, przez co nigdy nie wiało nudą na zajęciach!

Joanna Zuza Markiewicz

Od ponad 6 lat ćwiczę jogę, po niej czuję wyciszenie i zrelaksowanie. Od pewnego czasu poszukiwałam nowej formy aktywności, bardziej dynamicznej. Po pierwszych zajęciach pokochałam BA. Czuję, że wzmacniam swoje ciało, pracuję intensywnie nad moimi słabymi punktami: wzmacniam brzuch i ramiona. Po kilku miesiącach systematycznych zajęć zauważam, że te obszary ciała są znacznie wzmocnione. Zajęcia dają mi satysfakcję i zadowolenie – uwielbiam przekraczanie własnych barier w ciele i słabości.

Z przyjemnością przychodzę na zajęcia do Karola. Atmosfera jest świetna. Umie zmotywować do dalszej pracy i wysiłku. Pomimo, że nie raz i nie dwa nie mam siły, chcę więcej. Uważnie obserwuje uczestników, szczególnie przy bardziej dynamicznych ćwiczeniach. Dba o to aby każdy dobrze się czuł. I motywuje do większego wysiłki. Ważnym elementem jest muzyka, która jest wisienką nad tym Bodyartowym torcie.