Zawartość

deepWORK

deepWORK w Niku Fitness Poznań

To nowy, wyjątkowy wymiar treningu funkcjonalnego, atletyczny, prosty, twardy i wyróżniający się na tle innych znanych programów. Energetyczny trening oparty na pięciu elementach: ziemi, drewna, ognia, metalu i wody, które z kolei symbolizują różne źródła energii. Program deepWORK™ bazujący na koncepcji Yin i Yang, zaprojektowano tak, aby zawsze łączył w sobie napięcie i rozluźnienie mięśni oraz ćwiczenia oddechowe.

deepWORK: Na czym polega?

To intensywny trening krążeniowo-oddechowy i trening szybkości. Charakterystyczna jest interwałowa budowa jednostki treningowej. Praca mięśni przebiega w warunkach beztlenowych, co czyni ten trening świetnym sprzymierzeńcem z walką ze zbędną tkanką tłuszczową. Główną część lekcji stanowią przyspieszenia. Ta część zajęć to dynamiczne kombinacje ćwiczeń.

deepWORK: Efekty

– 100% spalanie tłuszczu
– rozładowanie stłumionej i negatywnej energii
– trening fizyczny
– trening mentalny
– odkrycie wewnętrznej siły
– poznanie granic osobistych
– spotkanie z emocjami
– odkrywanie energii yin i yang we własnym ciele

deepWORK: Dla kogo?

deepWork jest dla każdego. Osoby, które są na wysokim poziomie zaawansowania, mogą jeszcze bardziej rozwinąć swoje możliwości. A osoby początkujące mają szansę popracować nad swoim ciałem i umysłem z gwarancją, że od samego początku będą robić to właściwie. Zajęcia bez choreografii i z możliwością wyboru odpowiedniej dla siebie wersji danego ćwiczenia.

Jeśli masz dodatkowe pytania, dotyczące zajęć deepWORK, skontaktuj się z Nami pod nr tel. 61 826 85 82.