Zawartość

Palenie tłuszczu

Nic nie przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej tak dobrze jak ruch. To idealne zajęcia dla osób chcących zgubić zbędną tkankę tłuszczową i poprawić swoją kondycję.

Siła

Trening siłowy wzmocni i ukształtuje Twoje mięśnie. Zapewni piękną i wysportowaną sylwetkę. To ćwiczenia przeznaczone dla osób bardziej zaawansowanych.

Stabilizacja

Ćwiczenia stabilności ogólnej pozwalają na wzmocnienie gorsetu mięśniowego otaczającego tułów. Systematyczne wzmacnianie tych mięśni może zapobiec wielu urazom, wspomóc rehabilitację.

Wycinka

To forma treningu, wymagająca najwięcej pracy i zaangażowania. Trening na rzeźbę charakteryzuje się dużą intensywnością ćwiczeń- duża ilość powtórzeń, krótkie przerwy między seriami, różnorodność ćwiczeń.

Ciało i umysł

Mentalne pojmowanie ćwiczeń, gdzie najważniejsza jest świadomość wykonywanych ruchów. Świadome wykonywanie ćwiczeń, znacznie podnosi ich efektywność. Stąd umysł i ciało.

Niku Spinn

To ćwiczenia na rowerach stacjonarnych i jedna z najbardziej energetycznych form aktywności. Dzięki ćwiczeniom Niku Spinn wzmocnisz mięśnie i zgubisz zbędne kilogramy. Zaletą zajęć Niku Spinn jest możliwość jazdy na rowerze w okresie zimowym.