Zawartość

Nasza oferta

Niku – najlepsze miejsce fitness w Poznaniu

W marcu 1998 roku, przy ul. Piątkowskiej 200 w Poznaniu, powstało Niku Fitness. Obecnie to jeden z najstarszych klubów fitness na terenie Poznania, z bogatą historią i ogromnymi tradycjami.

Dlaczego Niku Fitness to najlepsze miejsce fitness w Poznaniu? Nasz klub fitness gwarantuje wysoką jakość jak również charakteryzuje się kompleksowością świadczonych usług, wszystko znajduje się w jednym miejscu, co daje naszym klientom większy komfort. To miejsce, które przyciąga wszystkich, bez względu na wiek, którzy dbają o swoje zdrowie poprzez aktywny tryb życia i prawidłowe odżywianie. Niezależnie od poziomu zaawansowania każdy klient, naszego klubu fitness, znajdzie coś dla siebie. Każdy bez wątku, ponieważ jako jeden z niewielu klubów fitness w Poznaniu oferujemy tak szeroki wachlarz usług:

  • siłownia podzielona na cztery główne strefy: cardio, maszyny obwodowe, wolne ciężary oraz strefa treningu funkcjonalnego
  • zajęcia grupowe- aerobik i niku spinn, w naszym klubie nie musisz wcześniej rezerwować miejsc na tego typu zajęcia
  • sauna sucha i łaźnia parowa- posiadamy dwie sauny w kompleksie męskim i dwie w kompleksie damskim, sauny nie są koedukacyjne, dlatego można z nich swobodnie korzystać
  • pierwszy, bezpłatny trening z trenerem na siłowni- masz okazję zapoznać się z naszą siłownią i trenerami, aby potem móc z łatwością się do nich zwrócić
  • dostajesz ręcznik za każdym razem przy wejściu do klubu- nie musisz pamiętać o swoim ręczniku
  • przedszkole dla dzieci- spokojnie możesz pozostawić swojego Milusińskiego pod opieką naszych przedszkolanek, spędzi miło czas podczas gier i zabaw, a w tym czasie Ty możesz swobodnie poćwiczyć

Niku Fitness to więcej niż siłownia, to niesamowita atmosfera i styl życia, który codziennie wywołuje uśmiech na twarzy i motywuje do działania!

Bądź naszym gościem- przyjdź do Niku!

Od czego zacząć?

Najlepiej przygodę z Niku Fitness rozpocząć od odwiedzin. Zapraszamy do Niku, aby lepiej poznać naszą fitness ofertę. Oprowadzimy Cię po klubie, ze szczegółami przedstawimy wszystkie propozycje karnetów, tak, aby nie było żadnych niedomówień i rozczarowań. Wytłumaczymy na czym polegają poszczególne zajęcia. A dalej decyzja należy do Ciebie!

Przyjdź do Nas i poznaj więcej szczegółów Naszej Oferty.

W naszej ofercie mamy wiele różnych propozycji karnetów. Posiadamy opcje miesięczne, trzy miesięczne, roczne lub umowy roczne płatne ratalnie. Nasza oferta to karnety ograniczone czasowo lub karnety open. Dlatego jeśli chcesz dobrać dla siebie odpowiedni karnet- skontaktuj się z Nami! Pomożemy Ci w dopasowaniu odpowiedniej opcji.

Posiadam kartę Multisport lub OK System, czy mogę przychodzić do klubu?

Oczywiście- honorujemy karty Multisport Plus i OK System.

Jeśli jesteś posiadaczem karty Multisport Plus lub OK System możesz, tak samo jak nasi klienci, korzystać ze wszystkich oferowanych przez Nas usług. Jeśli nie byłeś wcześniej w naszym klubie warto wcześniej zadzwonić i od razu umówić się na pierwszy trening wprowadzający z trenerem na siłowni, ten trening pozwoli Ci zapoznać się z trenerem i w przyszłości łatwiej będzie dopytać o różne kwestie. W ramach kart Benefit Systems Multisport Plus i OK System możesz przebywać w klubie jak długo zechcesz i możesz korzystać ze wszystkiego!

Jak to działa?

Przychodzisz, rejestrujesz się przy recepcji, dostajesz ręcznik i możesz zaczynać.

 Bardzo dobrze wyposażona siłownia

Warto wybrać nasz klub fitness z wielu różnych powodów, ale do najważniejszych należy wielkość siłowni. Siłownia w Niku Fitness jest duża, posiada wiele maszyn i dzięki temu swobodnie się ćwiczy. Nie czekasz w kolejkach na sprzęt, możesz wybrać kilka różnych opcji treningu co dają Ci cztery różne strefy- Cardio, Wolne ciężary, Maszyny obwodowe i Funkcjonalna.

  • Renomowane marki maszyn do ćwiczeń- gwarantują bezpieczeństwo
  • Szeroki asortyment- nie czekasz na sprzęt
  • Rozbudowana strefa Cardio- każdy znajdzie coś dla siebie
  • Eksperci w dziedzinie treningu pomogą w ułożeniu odpowiedniego planu treningowego

Bogata oferta zajęć fitness

Niku Fitness to miejsce, które charakteryzuje się niezwykle bogatą ofertą zajęć grupowych. Oferujemy zajęcia- aerobik i spinn, które odbywają się w trzech dodatkowych salach. W naszej ofercie mamy zajęcia, które poprawią Twój stan zdrowia i samopoczucia. Osobom, które posiadają problemy zdrowotne proponujemy zajęcia Zdrowy Kręgosłup i Pilates. Jeśli chcesz zrzucić kilka kilogramów najlepiej zacząć uczęszczać na zajęcia spalające tkankę tłuszczową, należą do nich: Zumba, Tabata, Step i inne. Zajęcia fitness, które pomogą schudnąć to również zajęcia spinn- Tlen i Interwał- dobra zabawa na rowerach stacjonarnych.

Poza siłownią również można zadbać o rozbudowę tkanki mięśniowej, jak? Służą do tego zajęcia takie jak Barbel czy Power Ball.

Jeśli masz ochotę wymodelować swoją sylwetkę proponujemy zajęcia z kategorii „Wycinka”. Tam skutecznie wyrzeźbisz swoje uda, brzuch i pośladki. Wzmocnisz swoje mięśnie i poprawisz swoją kondycję. Zajęcia fitness to dokonała okazja, aby nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie, lub interakcje z innymi uczestnikami, dlatego jeśli dobrze czujesz się w grupie jak również lubisz być w centrum uwagi zajęcia to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Nie czekaj- weź swoje zdrowie, w swoje ręce!

Pamiętaj, tylko od Ciebie zależy jak kreujesz swoje życie. Pozostaje pytanie, jakie ma być w przyszłości? Aktywność fizyczna jest niezbędnym elementem utrzymania dobrej kondycji i zdrowia. Pozytywnie wpływa na całe nasze ciało- wytrzymałość mięśnia sercowego, wydolność organizmu, kondycja fizyczna, gibkość i elastyczność. Ma również zbawienny wpływ na nasz stan umysłu, ponieważ relaksuje, odstresowuje, ćwiczy pamięć i poprawia nastrój. Najtrudniej jest zacząć, ale jeśli już przejdziesz przez zakwasy to pójdzie z górki. Najważniejszym elementem jest regularność i tego należy się trzymać. Z naszej strony możemy zaoferować najwyższą jakość i staranność świadczonych usług. Na bazie wieloletnich doświadczeń staramy się tworzyć klub fitness, w którym każdy będzie się czuć wyjątkowo. Miejsce, przyjazne klientom, sprzyjające rozwojowi i miejsce, które zaszczepi w Tobie fitness styl życia. Czekamy na Ciebie każdego dnia w Niku, dlatego zrób krok po zdrowie i rozpocznij swoje treningi w naszym klubie fitness.

Oprowadzimy Cię po klubie i postaramy się dobrać odpowiednią propozycję, która spełni Twoje oczekiwania!

Możesz dowiedzieć się więcej pod nr 61 826 85 82 lub wyślij e-mail na adres: news@niku.pl