Zawartość

O nas

Klub Niku Fitness od wielu lat jest jednym z ulubionych miejsc Poznaniaków do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz dbania o zgrabną sylwetkę i zdrowy styl życia. Łącząc nowoczesność z tradycją i długoletnim doświadczeniem, gwarantujemy Państwu profesjonalizm i wyjątkowo komfortowe warunki treningu w przyjaznej atmosferze.

Największym dowodem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług jest liczne grono zadowolonych klientów klubu Niku Fitness oraz rozpoznawalność naszej marki nie tylko w Poznaniu, ale też w całej Wielkopolsce. Popularność Niku Fitness jest dla nas powodem do dumy, a także przede wszystkim źródłem ogromnej satysfakcji z tworzenia i pokazywania piękna fitnessu.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim kompleksowość.  W ramach jednego karnetu możesz korzystać z wielu usług.  Kolejnym naszym wyróżnikiem jest jakość, tu każdy zna swoją rolę, chce i potrafi pomóc- rozpoczynając od przemiłych recepcjonistek, poprzez wykształconych instruktorów i kończąc na doświadczonych trenerach. Jeśli powyższe argumenty Cię nie przekonały to może ważną rolę dla Ciebie odgrywa sprzęt, którego w Niku nie brakuje! Same najlepsze marki maszyn, szeroka gama sprzętu do treningu funkcjonalnego i nie tylko. Przyjdź do Niku i po prostu przekonaj się sam! To z pewnością nie będzie zmarnowany czas.