Zawartość

Spinn alternatywą na zimę!

Każdego roku w okresie jesienno-zimowym spora ilość zapalonych rowerzystów niestety musi zrezygnować z codziennej jazdy. Wtedy chowają swoje rowery w różnych zakątkach swoich domostw- garażach czy piwnicach i marzą o tym by znów przyszła wiosna.
Tak wcale nie musi być! Zimą nie trzeba rezygnować ze swoich pasji z powodu brzydkiej pogody. Choć niestety taki mamy klimat, Niku Fitness zna idealne rozwiązanie by nie dać się zimie i nie stracić kondycji. A przy okazji przygotować swoje ciało na uprawianie innych rodzajów sportów jak jazda na nartach, snowboard. Dlatego listopad to idealny czas, aby rozpocząć swoje przygotowania do sezonu zimowego! Nie wolno nam odkładać kondycji na drugi plan, ponieważ to dobra forma może zdecydować o naszych wrażeniach z urlopu.
Niestety nie jesteśmy robotami, które z codziennych „biurowych” warunków życia potrafią od razu przestawić się na sporty ekstremalne. Dlatego nieustannie trzeba pracować nad swoim ciałem i skupić się na odpowiednich ćwiczeniach. Długotrwała, ciężka praca, a w głównej mierze regularność ćwiczeń z pewnością zaprocentują podczas wyjazdu na wakacje. W Poznaniu można ze spokojem korzystać z zajęć spinn, które w swojej ofercie ma również Niku Fitness. Spinn jest to jazda na rowerze stacjonarnym, gdzie tempo i rodzaj jazdy narzuca Nam instruktor prowadzący zajęcia. To przede wszystkim trening cardio, który angażuje nasze ciało do pracy wytrzymałościowej, a tym samym do pracy układu krwionośnego, mięśniowego i oddechowego.
Efekty spinn:
– spalanie kalorii
– poprawę kondycji
– wzmacnia nasze serce i wszystkie mięśnie
– stabilizuje nasz kręgosłup
– uelastycznia mięśnie co powoduje, że nie ma możliwości zerwania ścięgna.
Nie wspominając już o tym, że ten trening oczywiście sprawia, że jesteśmy zadowoleni i szczęśliwi, ponieważ wydzielają nam się endorfiny. Z tego powodu spinn to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim zabawa i odstresowanie.
Poniżej przedstawiamy kilka zasad, które pomogą Ci w realizacji celów:
1. Przyjdź lub zadzwoń do Niku.

2. Zapoznaj się z naszą ofertą- nie zastanawiaj się ile musisz zapłacić, ale ile za to dostaniesz.

3. Ustal swój dziennik treningowy, nie opuszczaj zajęć- na kanapie czy za biurkiem za dużo nie zdziałasz.

4. Baw się dobrze na urlopie i nie zapomnij przesłać kartki do Niku Fitness!

W Niku Fitness dostępne są również wszelkiego rodzaju efekty audiowizualne. Choć nie jest to jazda na świeżym powietrzu to plusem jest to, że sala jest całkowicie klimatyzowana i jedziemy w towarzystwie innych osób. Dlatego nie ma tu mowy o nudzie! Jazda w grupie pozytywnie działa na uczestników zajęć, ponieważ jesteśmy bardziej zmotywowani do działania i podczas treningu więcej jesteśmy w stanie z siebie dać.
Dodatkowo w ofercie Niku Fitness mamy do wyboru kilka rodzai zajęć:

– zajęcia tlenowe- polecane dla osób początkujących
– zajęcia siłowe- nie tylko wzmacniają nasze ciało, ale również charakter
– zajęcia interwałowe- dla osób gotowych na wszystko
Niku Fitness ma także swoje autorskie propozycje jak półtoragodzinny Ultra Spinn czy poranny Wake Up Spinn- przeznaczony na osób rano odwożących swoje pociechy do szkoły.
Każdy znajdzie coś dla siebie i nie musi się bać zacząć dbać o swoje zdrowie- to żaden wstyd zaczynać od zera, najważniejsze jest w ogóle zacząć.
Zaufaj naszym instruktorom z pewnością będą Ci pomocni!