Zawartość

Plan zajęć

Sobota 19 Sierpień 2017

10:00-11:00
Zdrowy Kręgosłup
Karol
Studio Body&Mind
podstawowy
11:00-12:00
Interwał
Agnieszka
Studio Spinn
zaawansowany
11:00-12:00
TBC
Karol
Studio duże
średnio zaawansowany
12:00-12:30
Stretching
Karol
Studio duże
podstawowy

Niedziela 20 Sierpień 2017

10:30-11:00
ABS
Marcin
Studio duże
podstawowy
11:00-12:00
Trening Funkcjonalny
Marcin
Studio duże
zaawansowany
11:00-12:00
Interwał
Klaudyna
Studio Spinn
zaawansowamy
12:00-13:00
Body Workout
Marcin
Studio duże
średnio zaawansowany

Poniedziałek 21 Sierpień 2017

08:15-09:00
Reconstruct
Leszek
Studio duże
średnio zaawansowany
17:30-18:00
ABS
Leszek
Studio duże
podstawowy
18:00-19:00
bodyArt
Leszek
Studio Body&Mind
średnio zaawansowany
18:15-19:15
Interwał
Małgorzata
Studio Spinn
zaawansowany
19:00-20:00
Barbell
Leszek
Studio duże
średnio zaawansowany
19:30-20:30
Siła
Przemek
Studio Spinn
średnio zaawansowany
19:30-21:00
Joga
Anna
Studio Body&Mind
podstawowy
20:00-21:00
Step
Leszek
Studio duże
średnio zaawansowany
21:00-21:30
Stretching
Leszek
Studio duże
podstawowy
21:00-22:00
deepWork
Karol
Studio Body&Mind
zaawansowany

Wtorek 22 Sierpień 2017

08:15-09:00
Wake up
Agnieszka
Studio Spinn
podstawowy
09:00-10:00
Joga
Anna
Studio Body&Mind
podstawowy
09:00-10:00
Body Workout
Marcin
Studio duże
zaawansowany
17:30-18:00
ABS
Agnieszka
Studio duże
podstawowy
17:30-18:15
Zdrowy Kręgosłup
Klaudyna
Studio Body&Mind
podstawowy
18:00-19:00
Latino
Agnieszka
Studio duże
średnio zaawansowany
18:15-19:15
Tlen
Klaudyna
Studio Spinn
podstawowy
19:00-20:00
Antycellulit
Monika
Studio duże
średnio zaawansowany
19:30-20:30
Interwał
Przemek
Studio Spinn
zaawansowany
20:00-21:00
Pilates
Kristina
Studio Body&Mind
podstawowy
20:00-21:00
Trening Obwodowy
Monika
Studio duże
średnio zaawansowany

Środa 23 Sierpień 2017

08:15-09:00
Kardio Fit
Monika
Studio duże
średnio zaawansowany
17:30-18:00
ABS
Leszek
Studio duże
podstawowy
18:00-19:00
Barbell
Leszek
Studio duże
średnio zaawansowany
18:15-19:15
Tlen
Ewa
Studio Spinn
podstawowy
19:00-19:30
Stretching
Leszek
Studio Body&Mind
podstawowy
19:00-20:00
Tabata
Monika
Studio duże
średnio zaawansowany
20:00-21:00
Antycellulit
Asia
Studio duże
średnio zaawansowany

Czwartek 24 Sierpień 2017

08:15-09:00
Wake up
Małgorzata
Studio Spinn
średnio zaawansowany
09:00-10:00
Joga
Anna
Studio Body&Mind
podstawowy
17:30-18:00
ABS
Leszek
Studio duże
podstawowy
17:30-18:30
Zdrowy Kręgosłup
Karol
Studio Body&Mind
podstawowy
18:00-19:00
Antycellulit
Leszek
Studio duże
średnio zaawansowany
18:00-19:00
Siła
Dominika
Studio Spinn
średnio zaawansowany
18:30-19:30
bodyArt
Karol
Studio Body&Mind
średnio zaawansowany
19:00-20:00
Zumba
Angelika
Studio duże
średnio zaawansowany
20:00-21:00
Trening Funkcjonalny
Marcin
Studio duże
zaawansowany
21:00-21:30
Stretching
Marcin
Studio duże
podstawowy

Piątek 25 Sierpień 2017

08:15-09:00
Reconstruct
MonikaWitkowska
Studio duże
średnio zaawansowany
17:30-18:00
ABS
Monika
Studio Body&Mind
podstawowy
18:00-19:00
Trening Funkcjonalny
Monika
Studio duże
zaawansowany
18:15-19:15
Interwał
Maurycy
Studio Spinn
zaawansowany

Sobota 26 Sierpień 2017

10:00-11:00
Zdrowy Kręgosłup
Karol
Studio Body&Mind
podstawowy
11:00-12:00
Interwał
Agnieszka
Studio Spinn
zaawansowany
11:00-12:00
TBC
Karol
Studio duże
średnio zaawansowany
12:00-12:30
Stretching
Karol
Studio duże
podstawowy