Zawartość

Plan zajęć

Sobota 17 Listopad 2018

10:00-11:00
Zdrowy Kręgosłup
Zastępstwo
Studio Body&Mind
podstawowy
11:00-12:00
Interwał
Agnieszka
Studio Spinn
zaawansowany
11:00-12:00
TBC
Karol
Studio duże
średnio zaawansowany
12:00-13:00
Stretching
Zastępstwo
Studio Body&Mind
podstawowy
12:30-13:30
Step
Leszek
Studio duże
średnio zaawansowany
13:30-14:30
Barbell
Leszek
Studio duże
Średnio zaawansowany

Niedziela 18 Listopad 2018

10:30-11:00
ABS
Marek
Studio duże
podstawowy
11:00-12:00
Ultra Spinn
Klaudyna
Studio Spinn
zaawansowamy
11:00-12:00
Trening Funkcjonalny
Marek
Studio duże
Zaawansowany

Poniedziałek 19 Listopad 2018

08:15-09:00
Reconstruct
Leszek
Studio duże
średnio zaawansowany
09:00-10:00
Joga
Anna
Studio Body&Mind
podstawowy
17:30-18:00
ABS
Leszek
Studio duże
podstawowy
18:00-19:00
bodyArt
Leszek
Studio Body&Mind
Średnio zaawansowany
18:15-19:15
Interwał
Małgorzata
Studio Spinn
zaawansowany
19:00-20:00
Barbell
Leszek
Studio duże
średnio zaawansowany
19:00-20:30
Joga
Anna
Studio Body&Mind
podstawowy
20:00-21:00
Step
Leszek
Studio duże
podstawowy
21:00-21:30
Stretching
Leszek
Studio duże
podstawowy

Wtorek 20 Listopad 2018

08:15-09:00
Wake up
Agnieszka
Studio Spinn
podstawowy
09:00-10:00
Joga
Anna
Studio Body&Mind
podstawowy
09:00-10:00
Body Workout
Oliwia
Studio duże
zaawansowany
17:15
Zdrowy Kręgosłup
Klaudyna
Studio Body&Mind
podstawowy
18:00-19:00
Trening Funkcjonalny
Oliwia
Studio duże
Zaawansowany
18:15-19:15
Tlen
Klaudyna
Studio Spinn
podstawowy
19:00-20:00
Antycellulit
Oliwia
Studio duże
średnio zaawansowany
19:30-20:30
Interwał
Maurycy
Studio Spinn
zaawansowany
20:00-21:00
Pilates
Kasia
Studio Body&Mind
podstawowy
20:00-21:00
Zumba
Joanna
Studio duże
średnio zaawansowany

Środa 21 Listopad 2018

08:15-09:00
Kardio Fit
Olga
Studio duże
średnio zaawansowany
17:30-18:00
bodyArt Xtreme
Leszek
Studio duże
podstawowy
18:00-19:00
Barbell
Leszek
Studio duże
średnio zaawansowany
18:15-19:15
Tlen
Ewa
Studio Spinn
podstawowy
19:00-19:30
Stretching
Leszek
Studio Body&Mind
podstawowy
19:00-20:00
Tabata
Monika
Studio duże
średnio zaawansowany
19:30-21:00
Joga
Anna
Studio Body&Mind
Podstawowy
20:00-21:00
Brazylijskie pośladki
Monika
Studio duże
średnio zaawansowany

Czwartek 22 Listopad 2018

08:15-09:00
Wake up
Małgorzata
Studio Spinn
średnio zaawansowany
09:00-10:00
Joga
Anna
Studio Body&Mind
podstawowy
17:30-18:00
ABS
Leszek
Studio duże
podstawowy
17:30-18:30
Zdrowy Kręgosłup
Zastępstwo
Studio Body&Mind
podstawowy
18:00-19:00
Antycellulit
Leszek
Studio duże
średnio zaawansowany
18:15-19:15
Tlen
Przemek
Studio Spinn
średnio zaawansowany
18:30-19:30
Flow concept
Karol
Studio Body&Mind
Średnio zaawansowany
19:00-20:00
Zumba
Angelika
Studio duże
średnio zaawansowany
20:00-21:00
Strong by Zumba
Adrian
Studio duże
Podstawowy
21:00-21:45
Trening Funkcjonalny
Marek
Studio duże
Zaawansowany

Piątek 23 Listopad 2018

08:15-09:00
Reconstruct
MonikaWitkowska
Studio duże
Średnio zaawansowany
09:00-09:45
Stretching
MonikaWitkowska
Studio duże
podstawowy
17:30-18:00
ABS
Monika
Studio duże
podstawowy
18:00-19:00
Trening Funkcjonalny
Monika
Studio duże
zaawansowany
18:15-19:15
Interwał
Maurycy
Studio spinn
zaawansowany

Sobota 24 Listopad 2018

10:00-11:00
Zdrowy Kręgosłup
Zastępstwo
Studio Body&Mind
podstawowy
11:00-12:00
Interwał
Agnieszka
Studio Spinn
zaawansowany
11:00-12:00
TBC
Karol
Studio duże
średnio zaawansowany
12:00-13:00
Stretching
Zastępstwo
Studio Body&Mind
podstawowy
12:30-13:30
Step
Leszek
Studio duże
średnio zaawansowany
13:30-14:30
Barbell
Leszek
Studio duże
Średnio zaawansowany