Zawartość

Izabela Beszterda

beszterda izabela_NIKU

Izabela Beszterda

” Musisz być jak szalona rzeka. Jak tajfun, który obali mur a równocześnie tak tajemniczy jak księżyc co wygląda tu zza chmur.”

Kwalifikacje

-Certyfikat Trenera Personalnego i instruktora siłowni FA/2017/100.
-Szkolenie Premium Sport Academy GYM WORKOUT THEORY Rodzaje planów treningowych, parametry treningowe. Trening budujący masę mięśniowa, siłę,wytrzymałość oraz trening redukujący tkankę tłuszczową.
-Szkolenie Premium Sport Academy BASIC SPORT NUTRITION Podstawy dietetyki sportowej oraz suplementacja. 

Specjalności

-Rozciąganie, mobilność oraz stabilność. Wszelkie działania około treningowe, które pozwalają uniknąć kontuzji oraz poprawiają technikę ćwiczeń wielostawowych.
-Dbanie o technikę, odpowiednie wzorce ruchowe i postawę ciała.
-Trening w oparciu o ćwiczenia wielostawowe.
-Trening kulturystyczny.
-Trening siłowy.

Osiągnięcia

-170% swojej wagi na przysiad,
-120% swojej wagi na martwy ciąg.

Poza osiągnieciami siłowymi moim największym sukcesem jest przede wszystkim miejscie w którym się znajduje. Tony przerzuconego żelastwa i litry wylanego potu zaprowadziły mnie właśnie tutaj. Osiągnieciem dla mnie jest zadowolenie i satysfakcja mojego klienta, jego zdobyty cel. Zależy mi na rozwoju nie tylko fizycznym ale też umysłowym moich klientów. Chce przekazywać im wiedzę jaką posiadam.
Sukces wymaga dużego poświęcenia i samodyscypliny. Mnie nikt tutaj nie zaprowadził za rękę na skróty. Ja Ciebie też nie zaprowadzę ale przejdę przez tą drogę razem z Tobą jeśli tylko chcesz coś w sobie zmienić.

Klienci o mnie…

” Pomimo młodego wieku zna się na rzeczy, podchodzi do każdego indywidualnie i profesjonalnie. Lubi to co robi i to widać. Zaraża pozytywną energią. Treningi z Izą toczysta przyjemność w luźnej koleżeńskiej atmosferze ”
Julia Szymańska

” Niby słaba płeć ale kawał twardej baby.. Rzeczowa, konsekwentna i rzetelna. Ma bogatą wiedzę , którą prosto i konstruktywnie przekazuje. Dobra technicznie, silna motywacyjnie. Wytknie i poprawi każdy błąd…polecam trenerke”
Paweł Perzyński

„Trenerka Iza mimo młodego wieku jest osobą o bardzo dużej wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Ma duży potencjał a swoją pasją i wiedzą chętnie dzieli się z innymi. Potrafi jasno i rzeczowo przekazać wiedzę. Trening w jej obecności jest satysfakcjonujcy a przede wszystkim bezpieczny. Niech was nie zwiedzie jej filigranowa postura… Drzemie w niej wielka siła, nie tylko fizyczna.Polecam wwspółprace z tą Panią, z całkowitą pewnością nie będziecie zawiedzeni”
Kamil Januzik