Zawartość

Anna Mularczyk Instruktor Siłowni/Trener Personalny

Anna Mularczyk

niemożliwe nie istnieje

Kwalifikacje

Trener personalny – Akademia Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki
im. Sławomira Szymczaka we Wrocławiu
Instruktor kulturystyki – Akademia Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki
im. Sławomira Szymczaka we Wrocławiu
Uczestnik I Ogólnopolskiej Konferencji „Nowatorskie Metody Leczenia Nadwagi i Otyłości
Uczestnik szkolenia Dietetyka Sportowa i Suplementacja

Specjalności

Trening dla kobiet
Trening redukcyjny
Crossfit
Trening siłowy
Trening zwiększajacy hipertrofię mięśniową
Trening metaboliczny
Trx

Osiągnięcia

Największą satysfakcję czerpię głównie z osiągnięć moich klientów.

Moja znajomość anatomii i cech somatycznych budowy człowieka, a także kompleksowa wiedza odnośnie rozpisywania i modyfikowania planów treningowych w zależności od potrzeb klienta, wpłynęła na zwiększenie wytrzymałości, wzrostu siły, masy mięśniowej czy redukcji tkanki tłuszczowej u wielu klientów, co w konsekwencji wiązało się z wzrostem pewności siebie, lepszym samopoczuciem, lepszą sprawnością, możliwością korzystania z życia a także w osiągnięciu sukcesów w różnych dyscyplinach sportowych.

Moja kompleksowa wiedza odnośnie rozpisywania i modyfikowania diet, a także odnośnie suplementacji spowodowała zmiany nawyków żywieniowych wśród moich klientów, a także zatrzymanie lub regresję stanów chorobowych klientów, szczególnie chorujących na choroby autoagresywne.

Moim prywatnym osiągnięciem jest moja sylwetka, którą przygotowuję do startów w zawodach sylwetkowych, w kat. bikini fitness a także mój stan zdrowia, który dzięki mojej wiedzy odnośnie nauk żywieniowych zdecydowanie się poprawił.

Klienci o mnie…

Monika Worek: Pełne zaangażowanie. Jedyny trener, który położy się na podłodze, by widzieć czy pracuje konkrety mięsień. Ogromna wiedza odnośnie metod treningowych i ogromna kreatywność! Najlepszy trener na świecie

Martyna Jakubowska: Najbardziej sympatyczny trener na świecie. Fachowa wiedza, bardzo personalne podejście. Ekspert od treningu kobiecego. Wspaniałe motywujące podejście. Dla mnie trener na 6!

Cyryl Jurga: Trener z sercem i jajami! Zawsze uśmiechnięta, świetna we względzie teorii i praktyki, zwraca uwagę na każdy błąd koryguje go, a przy okazji dostosowuje trening do osoby, kreatynie wymyślając odpowiednie ćwiczenia. Dla mnie bomba!