Zawartość

Niku Rehab

masaż fizjoterapeuty

Niku Rehab

to specjalistyczne centrum, gdzie najważniejszy jest dla nas człowiek, któremu pragniemy poświęcić naszą wiedzę, umiejętności i doświadczenie.

Współpraca specjalistów z dziedziny fizjoterapii, osteopatii, treningu medycznego i dietetyki pozwala pomóc każdemu bez względu na ból i ograniczenie ruchomości nie pozwalających na szybki powrót do wcześniejszej aktywności.

Pragniemy pomóc wszystkim bez ograniczeń wiekowych jeśli tylko chcą poprawić swoją sprawność fizyczną lub pragną się zrelaksować wykorzystując jedynie techniki masażu.

Przyświeca nam podejście do organizmu ludzkiego jako całości. Wszelkie dolegliwości są widocznym rezultatem zachwianej równowagi w ciele ludzkim. Nasi specjaliści zajmują się dotarciem do źródła problemu i wprowadzają metody terapii, które mają przywrócić równowagę w organizmie poprzez usunięcie wszelkich blokad i nieprawidłowości w w/w układach i systemach.

Fizjoterapia i Osteopatia

Terapia manualna to połączenie treningu personalnego z fizjoterapią. Zalecany jest osobą, które chcą wrócić do formy po kontuzji, urazie, rehabilitacji lub osobom starszym.

Trening Medyczny

Celem treningu medycznego jest przywrócenie pełnej sprawności poprzez powolne przywrócenie sił, szybkości, wytrzymałości i elastyczności ciała.

Masaże

Spośród szerokiej gamy masaży Niku Rehab szczególnie poleca: masaż klasyczny, relaksacyjny, sportowy oraz masaż bańką chinską.