Zawartość

Niku Rehab

Niku Rehab

to specjalistyczne centrum gdzie najważniejszy jest dla nas człowiek, któremu pragniemy poświęcić naszą wiedzę i doświadczenie. Współpraca specjalistów z fizjoterapii, treningu medycznego i dietetyki pozwala pomóc każdemu bez względu na to czy jest po urazach ortopedycznych lub operacjach, po których ból i ograniczenie ruchomości nie pozwala na szybki powrót do dynamicznej aktywności.

Pragniemy pomóc wszystkim bez ograniczeń wiekowych jeśli tylko chcą poprawić ogólną sprawność fizyczną lub pragną się zrelaksować wykorzystując jedynie techniki masażu.

Dietetyk

Jeśli chcesz schudnąć, nie wiesz, jak dobrać suplementację w czasie ćwiczeń lub co jeść w konkretnej jednostce chorobowej, na którą cierpisz, to zapraszamy do Niku Rehab

Terapia Manualna

Terapia manualna to połączenie treningu personalnego z fizjoterapią. Zalecany jest osobą, które chcą wrócić do formy po kontuzji, urazie, rehabilitacji lub osobom starszym.

Masaż

Spośród szerokiej gamy masaży Niku Rehab szczególnie poleca: masaż klasyczny, relaksacyjny, sportowy oraz masaż bańką chinską.

Trening Medyczny

Celem treningu medycznego jest przywrócenie pełnej sprawności poprzez powolne przywrócenie sił, szybkości, wytrzymałości i elastyczności ciała.

Taiping

Metoda dynamicznego plastrowania,ma znaczący wpływ na wspieranie procesów leczniczych i wydolnościowych.