Zawartość
[metaslider id=3043]

Zdrowe Ciało

[zajęcia okres=7 kolumny=”godzina, kategoria, trener, poziom” filtry=1 naglowek=0 kategoria=”zdrowe-cialo” dzien=”all”]

Zdrowe ciało

Zajęcia te dedykowane są dla osób,które nie czują się na siłach aby uczestniczyć w typowych klasach aerobikowych, również dla tych którzy prowadzą siedzący tryb życia.
Zdrowe ciało to zajęcia, które łączą elementy pilatesu, yogi, stabilizacji i rozciągania.
Na zajęciach najważniejszym elementem jest nasze własne ciało. 

Zdrowe Ciało: na czym polega?

Zajęcia składają się z kilku części. Część dynamiczna, w ciągu której pracujemy nad tkanką łączną, powięzią. Pomaga to w rozluźnieniu spiętych partii mięśniowych, przywróceniu prawidłowych wzorców ruchu. Druga część skupia się na mięśniach głębokich, tym samym wzmacniamy kręgosłup przy pomocy elementów pilatesu. Nieodłączną częścią zajęć jest praca nad stawami, mobilizacja i stabilizacja ruchu. Kolejny blok to rozciąganie w koncepcji taśm anatomicznych, które przywracają prawidłowe napięcie w całym ciele. Parę minut relaksu i ćwiczeń oddechowych na koniec treningu usprawni pracę przepony.

Zdrowe ciało: Efekty

– wzmocnienie mięśni brzucha i pleców
– zwiększenie zakresu ruchu
– wzmocnienie sylwetki
– prawidłowy oddech w trakcie ćwiczeń
– minimalizacja kontuzji w przyszłości
– likwidacja napięć i bóli mięśniowych

Zdrowe ciało: dla kogo?

Prowadzone na podstawowym poziomie zaawansowania. Zajęcia dla wszystkich, a szczególnie polecane dla osób starszych oraz tych które mają ograniczony zakres ruchu spowodowany bólem lub kontuzjami. Zajęcia Zdrowe ciało świetne są również dla osób z przykurczami mięśni i ścięgien. Pozwalają na prawidłowe rozciągnięcie naszego ciała i wyrównanie oddechu, tak ważnego przy ćwiczeniach.
Pracujemy holistycznie nad ciałem i umysłem. Jeżeli uprawiasz jakiś sport, to „zdrowe ciało” będzie świetnym uzupełnieniem twojego planu treningowego. Jeżeli prowadzisz siedzący tryb życia, to zajęcia przyczynią się do poprawy kondycji i samopoczucia.

Jeśli masz dodatkowe pytania, dotyczące zajęć Zdrowe Ciało, skontaktuj się z Nami pod nr tel. 61 826 85 82.

[obrazki]